כתבו אלינו  מפת האתר  דף השער


הבחירות בלשכת עורכי הדין, 2003


 

לתוכן העניינים של תת-המדור בחירות בלשכה  2003

למדור עורכי דין

 

הבחירות בלשכת עורכי  הדין

30.6.2003))

 

תשובה לעורכת-הדין יעל:

את שופכת את התינוק שלך

יחד עם מי-האמבט!!!

ומתי תתעוררי?

כאשר הגרזן יכה על ראשך שלך?!

 

 

עורכת-דין בשם יעל (את שמה המלא לא אדע), כותבת לי, בתשובה לאיגרת אשר שלחתי אליה ולשאר עורכי-הדין שהלשכה סיפקה לנו את כתובתם באופן רשמי:

 

"האי-מיילים של כולם הפכו למטרד קשה. אבקשך להפסיק להפציץ אותי בהודעות ובדעות.  כל העסקנות הזאת וכל מאבקי הכח המגוחכים האלה לא מענינים אותי". 

 

ואני עונה לה:

 

"אם היית קוראת מה אני כותב, היית מבינה שאני מכוון בדיוק לדעתך, אבל בהכניסך אותי לאותו "סל" יחד עם "כל העסקנות הזאת וכל מאבקי הכח המגוחכים האלה" את שופכת את התינוק שלך יחד עם מי-האמבט!!!

 

אני הרי קורא לשחרר את עורכי הדין מ"כל העסקנות הזאת וכל מאבקי הכח המגוחכים האלה", ולהשאיר לכל מי שרוצה לשלם מסי-חבר ולהיות תלוי בעסקנים הרודפים אותו עד-חרמה להקים לעצמו לשכה וולונטארית, בה יעשה ככל שיחפוץ".

 

תשובתה של יעל מזכירה לי את המנטאליות של דרי-המעברות משנות החמישים של המאה הקודמת, אשר ראו בפוליטיקה "משהו גס", וכל חפצם לא היה אלא פת-הלחם למשפחתם, אשר, מאוחר יותר, חפצם זה עבר אל הברביקיו ואל העראק, ואל כל כיוצא באלה סממנים של עליה ברמת-החיים, ובוז לערכים.

 

כל אלה התעוררו רק בשנת 1977, אבל לא כדי לתקן את העולם, אלא כדי ליטול בעצמם חלק במה שיעל מכנה "כל העסקנות הזאת וכל מאבקי הכח המגוחכים האלה".

 

והשאלה היא מתי תתעוררי את, יעל? כאשר הגרזן יכה על ראשך שלך?!

 

תנוח דעתך, יעל.

 

אני לא מחפש את "כל העסקנות הזאת וכל מאבקי הכח המגוחכים האלה". הרי גם אם הבג"ץ יאשר את מועמדותי, לסיבוב השני לראשות הלשכה אני לא אגיע אפילו בחלומות הוורודים ביותר שלי.

 

מקסימום אני אזכה למנדט אחד במועצה הארצית, אבל אני עושה זאת לא כדי לקבל "תפקיד ביצועי", ולא כ"מאבק כוח", אלא כדי להקים זעקה על כך שאת, יעל, אני ועוד 30,000 עורכי-דין חייבים לממן מכיסם את "כל העסקנות הזאת וכל מאבקי הכח המגוחכים האלה", ואת "משטרת המחנה" – כן! כך!!! – הרודה בהם ורודפת אותם עד-חורמה.

 

 

שמחה ניר, עו"ד

מועמד מס' 1

לראשות הלשכה!

(בכפוף להחלטת הבג"ץ)

 

 

לפורום

 

חזור למעלה

כתבו אלינו  מפת האתר  דף השער


הבחירות בלשכת עורכי הדין, 2003